Aktualności

FILOMATA I KLUB CITYFIT DLA MARTY

13 marca uczniowie klasy 2 liceum, Maciej Paszka i Patryk Łakomski, trenowali niczym topowi sportowcy . Trening odbył się w gliwickim klubie Cityfit, w ramach akcji „FILOMATA dla Marty". Dzięki uprzejmości Cityfit nasi młodzi sportowcy otrzymali pamiątkowe shakery i vouchery z wejściówkami na siłownię przez okres miesiąca.

   

 

AKCJA FILOMATA DLA MARTY

Dzisiaj ruszyła, zapowiadana wcześniej, akcja na FB. Oto informacja, którą znajdą Państwo na naszym profilu:

Zapraszamy wszystkich do udziału w akcji FILOMATA dla MARTY. Celem akcji jest wsparcie zbiórki na walkę z chorobą oraz leczenie za granicą Pani Marty Konieczny, która jest naszą filomacką Mamą.

W najbliższych dniach zaproponujemy na szkolnym profilu fb https://www.facebook.com/filomatagliwice do licytacji działanie/aktywność naszych Nauczycieli, którą będzie można współdzielić z danym Nauczycielem po wygraniu licytacji.

A jak wygrać licytację?

 • Pod każdym postem z propozycją działania/aktywności danego Nauczyciela, będzie można w komentarzu wpisać, zgodnie z zasadami licytacji, proponowaną przez siebie kwotę – licytacja zakończy się 22 lutego o godz. 20.00, zatem licytację wygra osoba, która jako ostatnia umieści komentarz z najwyższą kwotą przed godz. 20.00.
 • Następnie zwycięzca licytacji dokonuje przelewu na dane:
  Fundacja Siepomaga
  Pl. Władysława Andersa 3
  61-894 Poznań
  Numer rachunku 98 2490 1028 3587 1000 0017 9697
  IBAN: PL98249010283587100000179697
  tytułem: Darowizna Marta Konieczny
 • Po dokonaniu przelewu zwycięzca przesyła potwierdzenie jego dokonania na adres d.brzezinski@filomata.pl  i oczekuje na kontakt ze strony Nauczyciela, którego działanie/aktywność została wylicytowana.

Gorąco i z całego serca zachęcamy do udziału w licytacjach i pomoc w rozpowszechnianiu naszych działań.

FILOMACI

Szanowni Państwo, Kochani FILOMACI,
zwracamy się dzisiaj do Was  - całej filomackiej społeczności - z ogromną prośbą.
Otwórzmy nasze serca, pomóżmy!

Mama naszego Wychowanka potrzebuje kosztownej terapii, aby pokonać chorobę, która pojawiła się nagle i szybko pustoszy organizm. Istnieje metoda leczenia, która może pomóc! Aby była skuteczna trzeba ją wdrożyć możliwie najszybciej. Wiąże się to jednak z ogromnymi nakładami finansowymi. Jeśli chcesz pomóc możesz włączyć się do akcji organizowanej przez szkołę na FB, możesz wpłacić pieniądze na specjalnie przygotowane konto. Będziemy wdzięczni za każdą przekazaną złotówkę.
Dziękujemy!

Tu można znaleźć szczegółowe informacje dotyczące Pani Marty oraz wpłacić pieniądze.