FILOMATA - Akademia Rozwoju

 • slidebg1
  FILOMATA -szkoła możliwości
  - czas na zmiany
 • slidebg1
  FILOMATA -szkoła możliwości
  - czas na zmiany
FilomataSzkoleniaKolacja z Przekonaniami i Przysięgami - spotaknie online

Kolacja z Przekonaniami i Przysięgami - spotkanie online

23 Czerwca 2020, 6:00

Zapraszamy 23 czerwca na spotkanie z Agnieszką Pietlicką:

KOLACJA Z PRZEKONANIAMI I PRZYSIĘGAMI

- SPOTKANIE ONLINE

Przekonania i przysięgi – jak wpływają na nasze życie? Czy możemy je zmieniać?

Przekonania, to wyobrażeniaidee, jakie mamy o sobie, o innych oraz o życiu, np.: Na miłość trzeba sobie zasłużyć. Uroda szczęścia nie daje. Inni są bardziej interesujący dla otoczenia niż ja. Nie potrafię stworzyć związku. Pieniądze są brudne...

Przysięgi, bardzo często nieuświadomione, mają w sobie „wszystko”, „już nigdy” lub „zawsze”,
np. W moim domu nigdy nie będzie kłótni, Nikt już mi nigdy nie będzie mówił, co mam robić, Zrobię wszystko, aby dzieci tego świata były zaopiekowane...

Jedne i drugie mają ogromny wpływ na nasze życie, nie do końca tylko pozytywny i – pochodząc z innego czasu – z opoki dosa i nortona – wymagają updatu. To tak, jakby części nas, nie zdawały sobie sprawy, że mamy windows.

Na wykładzie omówimy, jak powstają, w jakich nieoczekiwanych miejscach wpływają na nas, jaki my mamy jako opiekunowie wpływ na kształtowanie przekonań (a może i przysiąg) z młodych ludzi i co oznacza „aktualizacja systemu”.

Co należy zrobić przed spotkaniem:

 • należy pobrać aplikację zoom https://zoom.us/download
 • należy sprawdzić czy urządzenie na którym będą Państwo pracować daje możliwość odbiory audio i video.

Link z zaproszeniem na spotkanie prześlemy do Państwa w osobnym mailu, dzień przed spotkaniem. Warunkiem otrzymania zaproszenia jest przesłanie potwierdzenia dokonania opłaty. 

Kiedy?
23 czerwca (wtorek) - godz. 18.00 – 19.30

Gdzie?
przestrzeń online

Koszty?
- prosimy o wpłatę pomiędzy 20 - 50 zł. - na miarę własnych możliwości i chęci wspierania organizowanych przez nas spotkań otwartych,

- dla Rodziców Dzieci uczęszczających do placówek FILOMATY udział w spotkaniu jest bezpłatny, prosimy tylko o wpisanie w formularzu zgłoszeniowym (w polu uwagi i pytania) imienia i nazwiska Dziecka.

Opłatę należy uiścić przelewem w ciągu 3 dni od daty potwierdzenia przez organizatora przyjęcia zgłoszenia. Prosimy o przesłanie potwierdzenia dokonania wpłaty.

Jeśli w chwili obecnej finanse są problemem, bardzo prosimy o kontakt z nami, postaramy się znaleźć wspólne rozwiązanie.

Jak się zapisać?
Jeśli zdecydujesz się na udział w spotkaniu, prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Prowadzenie spotkania:

Agnieszka Pietlicka, certyfikowana trenerrka PBP (NVC), prowadzi w Poznaniu Fundację Miejsce Ludzi.
Tak mówi o sobie:

Od kilkunastu lat wdrażam PBP w życie - z większym lub mniejszym sukcesem, co łagodnie daje mi okazję do ćwiczenia pokory ;-). Odkrywałam PBP w wielu krajach, m.in. na warsztatach z samym autorem - Marshallem Rosenbergiem. Dzielę się tą filozofią z rozmaitymi grupami zawodowymi. Towarzyszenie ludziom na żyrafiej ścieżce jest moją pasją. 

 

Masz pytania?
Prosimy o kontakt:
- email: szkolenia@filomata.pl
- tel. 731231741 lub 32 270 76 65