FILOMATA - Przedszkole

  • slidebg1
    Przedszkole Tęczowa Kraina FILOMATY
    - odkrywamy świat
  • slidebg1
  • -->
FilomataPrzedszkoleKontakt

DANE KONTAKTOWE

28 Września 2015, 8:49

Przedszkole Tęczowa Kraina FILOMATY

44-121 Gliwice , ul. Wiejska 49

tel . 32 2704023

przedszkole@filomata.com.pl

Katarzyna Elwirska-Pachla - dyrektor

k.elwirska-pachla@filomata.pl


KONTAKT Z KADRĄ PRZEDSZKOLA

28 Września 2015, 8:49

Patrycja Wróbel

p.wrobel@filomata.pl

Katarzyna Faber

k.faber@filomata.pl

Joanna Stolarska

j.stolarska@filomata.pl

Daniela Niedźwiedź

d.niedzwiedz@filomata.pl

Aleksandra Swoboda

a.swoboda@filomata.pl

Aneta Kołodziej

a.kolodziej@filomata.pl

Aleksanda Wrzecha

a.warzecha2@filomata.pl

Sonia Michalska

s.michalska@filomata.pl

Magdalena Mazur

m.mazur@filomata.pl


ORGAN PROWADZĄCY PRZEDSZKOLE

18 Maja 2011, 2:43

FILOMATA Sp.z o.o

44-100 Gliwice, ul. Bojkowska 20A

tel.032 270 76 65, 335 06 04

info@filomata.com.pl