FILOMATA - Szkoła Podstawowa I-VI

 • slidebg1
  FILOMATA - szkoła możliwości
  - odkrywamy talenty
 • slidebg1
 • slidebg1
  Żeby poruszyć świat,
  trzeba najpierw poruszyć się samemu.

  Sokrates
 • -->
FilomataSzkoła PodstawowaInformacje pedagoga i psychologa szkolnegoWarsztaty i szkolenia dla rodziców i dzieci

SPOTKANIE Z PEDAGOGIEM SZKOLNYM, DOTYCZĄCE PROBLEMU RYZYKA DYSLEKSJI

2 Lutego 2016, 9:36

Gliwice, 27 stycznia 2016r.

Szanowni Rodzice,

Chciałabym Państwa serdecznie zaprosić na SPOTKANIE Z PEDAGOGIEM SZKOLNYM, dotyczące problemu RYZYKA DYSLEKSJI. Na zajęciach opowiem z czym wiąże się dysleksja, ryzyko dysleksji, jakie są jej rodzaje i typy, co może wskazywać, że Nasze dziecko jest w grupie ryzyka dysleksji. Opowiem Państwu również w jakich innych, poza szkolnymi, sferach życia dysleksja determinuje percepcję Państwa dzieci oraz podpowiem Państwu jak rodzice mogą pomóc dzieciom radzić sobie z ryzykiem dysleksji.


SPOTKANIE Z PEDAGOGIEM SZKOLNYM, DOTYCZĄCE PROBLEMU DYSLEKSJI

2 Lutego 2016, 9:33

Gliwice, 27 stycznia 2016r.

Szanowni Rodzice,

Chciałabym Państwa serdecznie zaprosić na SPOTKANIE Z PEDAGOGIEM SZKOLNYM, DOTYCZĄCE PROBLEMU DYSLEKSJI. Na zajęciach opowiem z czym wiąże się dysleksja, jakie są jej rodzaje i typy, co może wskazywać, że Nasze dziecko ma dysleksję. Opowiem Państwu również w jakich innych, poza szkolnymi, sferach życia dysleksja determinuje percepcję Państwa dzieci oraz podpowiem Państwu jak rodzice mogą pomóc dzieciom radzić sobie z dysleksją.


SPOTKANIE Z PROFESOREM CYFERKĄ

2 Lutego 2016, 9:27

Zapraszamy rodziców i uczniów klas I-III na bezpłatne warsztaty w dniu 12.03.2016 r. (sobota) w godz. 8.30 – 12.45 do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Gliwicach, ul. Warszawska 35a.