FILOMATA - Akademia Rozwoju

  • slidebg1
    FILOMATA -szkoła możliwości
    - czas na zmiany
  • slidebg1
    FILOMATA -szkoła możliwości
    - czas na zmiany
FilomataSzkoleniaSzkolenia HIP dla nauczycieli

BOHATEREM KAŻDY MOŻE ZOSTAĆ - AUTORSKA PIOSENKA FILOMATY!

14 Marca 2016, 11:26

Nasze działania w projekcie HIP przybierają różne formy. Jedną z nich są nagrane teledyski z autorską piosenką FILOMATY "Bohaterem każdy może zostać". Nagranie zostało wykonane w dwóch wersjach językowych - polskiej i angielskiej. Piosenka podbiła serce Pana Profesora Zimbardo! Zrealizowanie tego pomysłu było możliwe dzięki życzliwości TV Imperium - serdecznie dziękujemy!

 


ZAPRASZAMY NA SZKOLENIA CERTYFIKUJĄCE DLA NAUCZYCIELI

7 Października 2015, 8:09

 

FILOMATA - Akredytowany Ośrodek Szkoleniowy
Projektu Bohaterskiej Wyobraźni prof Philipa Zimbardo
zaprasza na szkolenia:

MODUŁ I
- Jak bierni obserwatorzy mogą stać się bohaterami (EFEKT GAPIA)

MODUŁ II
– Kształtowanie Nastawienia Rozwojowego (MINDSET)

 

 

 W naszych działaniach dotyczących realizacji projektu HIP otrzymaliśmy ogromne wsparcie od Autora Projektu, Profesora Philipa Zimbardo, który był naszym gościem 18 maja ubiegłego roku. Spotkał się z uczniami, nauczycielami, wygłosił dla nas wykład. Jesteśmy w kontakcie z Panem Profesorem. Na Ogólnopolskim Kongresie Edukacji (sierpień 2015r.) w Katowicach przedstawił FILOMATĘ jako swojego sojusznika w działaniach projektowych.

Zobacz zdjęcia z wizyty Profersora Zimbardo w FILOMACIE

Z radością witamy na warsztatach dyrektorów i nauczycieli. Najbardziej cieszymy się, kiedy po zajęciach wychodzą zainspirowani i "podają dalej". A do nas wracają słowa, które uskrzydlaja i zachęcają do dalszego wysiłku  - jak opinie poniżej:

 Program Rozumienie Ludzkiej Natury Profesora Philipa G.Zimbardo. Bohaterska wyobraźnia...rzecz o szacunku, rozwijającej się komunikacji i czarach, które zmieniają nastawienie ...do? Skorzystaj, jeśli lubisz, to co robisz i szanujesz ...każdego, którego mijasz lub siadacie aby pogadać.
Perfekcyjny...i szczery przekaz. Niesamowity i cudny, potężny przekaz treści. Z całego, mojego przemyślenia i potrzeby zmiany,. polecam...wszystkim, którym zależy na tym:) Kim będą za chwilę ci młodzi Ludzie, z którymi na co dzień jesteśmy. Polecam z całego serca.

Jolanta Piecuch, dyrektor ZSOE w Gliwicach

Rewelacyjne szkolenie pozwalające dowiedzieć się, jak mądrze i skutecznie motywować dziecko do nauki. Dodatkowy bonus szkolenia to materiały, które można wykorzystać do pracy zarówno z uczniami jak i rodzicami.

Anna Milka, wicedyrektor SP 13 w Gliwicach


Szkolenia prowadzą:

 Iwona Guzicka
trenerka Heroic ImaginationProject

 

 

Elżbieta Więcław
 trenerka Heroic Imagination Project

 

Jesteśmy trenerkami Projektu Bohaterskiej Wyobraźni, bo jest on zgodny z działaniami, które w FILOMACIE prowadzimy od wielu lat, daje nowe, skuteczne narzędzia i pomaga robić w szkole rzeczy, które mają znaczenie na całe życie. Chodzi o świat wartości.  Naszą siłą jest praktyka w pracy z młodzieżą  i rozwojowe nastawienie - wciąż jesteśmy w procesie, szukamy odpowiedzi na pytania, zadajemy nowe, podejmujemy wyzwania. Nasze treningi wzbogacamy o dodatkowe materiały, wypracowane przez Zespół FILOMATY.