FILOMATA - Szkoła podstawowa

 • slidebg1
  FILOMATA - szkoła możliwości
  - odkrywamy talenty
 • slidebg1
 • slidebg1
  Żeby poruszyć świat,
  trzeba najpierw poruszyć się samemu.

  Sokrates
 • -->
FilomataSzkoła PodstawowaŚwietlicaKonkursy

MAM TALENT 2019

7 Marca 2019, 2:29

8 lutego br. odbyła się w świetlicy kolejna edycja konkursu MAM TALENT, którą w tym roku poprowadził Bartek z kl. V b. W trakcie imprezy19. uczestników z klas I – VI zaprezentowało swoje różnorodne i widowiskowe talenty: taniec, malowanie i rysowanie obrazów, śpiew, gimnastykę artystyczną, recytację wiersza, układanie kostki Rubika, mówienie w języku koreańskim, taniec z wstążką, grę na instrumencie, gimnastykę artystyczną z obręczą oraz chodzenie na szczudłach.Wszystkie występy nagradzane były gromkimi brawami przez żywiołowo reagującą publiczność oraz oceniane przez specjalnie na ten dzień powołane jury w składzie: przewodnicząca jury – pani Ewa, uczennica kl. VI b – Magda oraz przewodniczący Samorządu Uczniowskiego – Florian.

Po zakończeniu wszystkich występów jury ogłosiło wyniki konkursu. Wyróżnienia otrzymali:Nina z kl. I b oraz Monika z kl. I a za prezentację swojej twórczości plastycznej, Zuzia z kl. I b za pokaz układu gimnastyki artystycznej, zespół dziewcząt z kl. II b (Helena, Ewa, Ola, Zosia) za wykonanie tańca, duet z kl. III b (Alicja i Hania) za grę na ukulele i śpiew piosenki, Pola z kl. III b za śpiew piosenki oraz Filip z kl. V b za pokaz chodzenia na szczudłach. Oprócz wyróżnień jury przyznało trzy nagrody: III miejsce otrzymała Zosia z kl. II b za prezentację swojej twórczości malarskiej, II miejsce zajął Szymon z kl. VI a, który rozbawił publiczność i jury układaniem kostek Rubika. Tegoroczną edycją MAM TALENT wygrała Alicja z kl. III b, która przedstawiła niezwykle interesującą interpretację wiersza.

 

Wszystkim uczestnikom MAM TALENT gratulujemy odwagi i wspaniałych występów i już dziś zapraszamy na kolejną edycję konkursu