FILOMATA - Szkoła możliwości

  • slidebg1
  • -->
  • slidebg1
  • -->
Filomataosiągnięcia FILOMATYLaur Nauki

NAGRODY ZA ROK SZKOLNY 2017/2018

UCZNIOWIE:

Szkoła Podstawowa:Bartłomiej Norek

Gimnazjum: Krzysztof Palatyński, Szymon Czernik

Liceum Ogólnokształcące Mateusz Sperczyński, Piotr Lazarek, Wiktor Kordala, Mateusz Bugajak, Karolina Jałowiecka, Maja Szytow, Zuzanna Wróbel, Natalia Smietana

NAUCZYCIELE: B. Brożyna, H.Janowski, B.Jabłoński, B.Stawowska, G.Jaworska, S.Wesoły, I.Strumińska

NAGRODY ZA ROK SZKOLNY 2016/2017

UCZNIOWIE:

Szkoła Podstawowa: Krzysztof Palatyński, Zuzanna Wicherek

Gimnazjum: Łukasz Domański, Borys Kowalik

Liceum Ogólnokształcące Marcin Kleibert

NAGRODY ZA ROK SZKOLNY 2015/2016

UCZNIOWIE:

Szkoła Podstawowa: Krzysztof Palatyński

Gimnazjum: Łukasz Domański, Borys Kowalik

Liceum Ogólnokształcące Zofia Sznajder, Marcin Kleibert

NAGRODY ZA ROK SZKOLNY 2010/2011

UCZNIOWIE:

Gimnazjum: M.Turek (II), M.Tomaka (II). P. Zięba (II), M.Glapa (III). K.Piotrowska(III)

Liceum Ogólnokształcące Paweł Włodarczyk (kl.III),Agnieszka Misiurny (III)

 NAUCZYCIELE:

Bożena Brożyna,   Dominika Garcorz, G.Bułaty, M.Piotrowska, B.Stawowska

NAGRODY ZA ROK SZKOLNY 2009/210

UCZNIOWIE:

Gimnazjum: Katarzyna Sobas(III), Michał Glapa(II)

Liceum Ogólnokształcące: Paweł Lipski (kl.III) Paweł Włodarczyk (kl.III), NAUCZYCIELE:

Bożena Brożyna,   Dominika Garcorz, G.Bułaty

NAGRODY ZA ROK SZKOLNY 2008/2009

UCZNIOWIE:

Gimnazjum: Adam Kubiela oraz Jakub Krzemiński

Liceum Ogólnokształcące: Paweł Lipski (kl.II) Paweł Włodarczyk (kl.II), Szymon Kuczera (kl. III)

NAUCZYCIELE:

Bożena Brożyna,  Dariusz Bodzioch, Dominika Garcorz, Iwona Guzicka, Anna Mazurek

Iwona Guzicka dodatkowo została uhonorowana dyplomem  "60-lecia ruchu olimpijskiego" za całokształt pracy z uczniem zdolnym. 

NAGRODY ZA ROK SZKOLNY 2007/2008

UCZNIOWIE:

Gimnazjum:Agnieszka Kania, Dorota Krupa,  Paweł Lipski, oraz Paulina Ślusarczyk (z ramienia Gimnazjum nr 10), Mateusz Pasternak (z ramienia Gimnazjum nr3) Paweł Włodarczyk (z ramienia Gimnazjum nr 4)               

Liceum Ogólnokształcące: Aleksandra Choińska (absolwentka rocznik 2008)

NAUCZYCIELE:

Grażyna Bułaty,  Iwona Guzicka, Magdalena Piotrowska oraz Piotr Oszenda.

Uroczystość uświetnił występ uczennicy klasy IIIG, laureatki Zwiastunów 2008 Julia Myślińskiej.

NAGRODY ZA ROK SZKOLNY 2006/2007

UCZNIOWIE:

 Gimnazjum: Agnieszka Kania, Paweł Lipski, Marta Musioł, Iga Turek, Szymon Kuczera, Maria Głośnicka i Małgorzata Gogołowicz (z ramienia Gimnazjum nr 11)

Liceum Ogólnokształcące: Aleksandra Choińska i Elżbieta Przygrodzka.

NAUCZYCIELE:

Grażyna Bułaty, Bożena Brożyna, Iwona Guzicka, Anna Mazurek, Magdalena Piotrowska. Anna Mazurek została dodatkowo uhonorowana wyróżnieniem za całokształt pracy
z uczniem zdolnym.