FILOMATA - Przedszkole

  • slidebg1
    Przedszkole Tęczowa Kraina FILOMATY
    - odkrywamy świat
  • slidebg1
  • -->
FilomataPrzedszkoleKontakt

DANE KONTAKTOWE

1 Sierpnia 2019, 9:54

Przedszkole Tęczowa Kraina FILOMATY

44-121 Gliwice , ul. Wiejska 49

tel . 32 2704023

przedszkole@filomata.com.pl

Anna Ślagórska - dyrektor

a.slagorska@filomata.pl


KONTAKT Z KADRĄ PRZEDSZKOLA

1 Sierpnia 2019, 9:50

Anna Szpila-Hawel

a.szpila-hawel@filomata.pl

Joanna Stolarska

j.stolarska@filomata.pl

Aleksandra Wolsztyniak

a.wolsztyniak@filomata.pl

Aneta Kołodziej

a.kolodziej@filomata.pl

Aleksanda Warzecha

o.warzecha@filomata.pl

Sonia Michalska

s.michalska@filomata.pl

Anna Heins

a.heins@filomata.pl

 


ORGAN PROWADZĄCY PRZEDSZKOLE

18 Maja 2011, 2:43

FILOMATA Sp.z o.o

44-100 Gliwice, ul. Bojkowska 20A

tel.032 270 76 65, 335 06 04

info@filomata.com.pl