DANE KONTAKTOWE

Przedszkole Tęczowa Kraina FILOMATY

44-121 Gliwice , ul. Wiejska 49

tel . 32 2704023

przedszkole@filomata.com.pl

Dorota Dendzik - dyrektor

d.dendzik@filomata.pl

KONTAKT Z KADRĄ PRZEDSZKOLA

NAPISZ DO NAS

Dorota Dendzik - d.dendzik@filomata.pl
Anna Heins - a.heins@filomata.pl
Aneta Kołodziej - a.kolodziej@filomata.pl
Katarzyna Kulesza-Gutowska - k.kulesza-gutowska@filomata.pl
Izabela Makosz - i.makosz@filomata.pl
Anna Szpila-Hawel - a.szpila-hawel@filomata.pl
Joanna Stolarska - j.stolarska@filomata.pl
Dominika Szwaja - d.szwaja@filomata.pl
Aleksandra Wolsztyniak - a.wolsztyniak@filomata.pl
 

FILOMATA realizuje projekt współfinansowany przez Unię Europejską w ramach RPO-EFS
MOC MOŻLIWOŚCI
zobacz szczegóły