MARIA CZERWIŃSKA

-dyrektor Liceum Ogólnokształcącego FILOMATA

Kiedy sięgam pamięcią do czasów zabaw w dzieciństwie, to we wspomnieniach zawsze pojawia się motyw szkoły i ja w roli nauczyciela.  Jeśli do tego dodam, że podczas swojej edukacji miałam szczęście spotkać Nauczycieli-Mistrzów, którzy pokazali mi jak uczyć z pasją, jak kochać to, co się robi, to powód, dla którego jestem nauczycielem jest oczywisty.

Czytaj więcej

DOMINIKA SADOWSKA

Wicedyrektor szkoły, nauczyciel chemii

Jestem niepoprawną optymistką, trochę bujającą w obłokach. Lubię ład, porządek i symetrię. Wolę konkrety od lania wody. Uwielbiam podróże i wysokie temperatury, słońce i rozgrzany piasek pod stopami. Pociąga mnie wszystko to, co związane jest z pracą artystyczną.

Czytaj więcej

IZABELA BALLON

nauczyciel historii i wiedzy o społeczeństwie

Jestem nauczycielem zafascynowanym historią i tym, co dzieje się wokół nas każdego dnia. Chętnie poznaję młodych ludzi, bo uważam, że każdy z nich jest wyjątkowym, interesującym i pełnym pasji człowiekiem.

Czytaj więcej

MARZENA BISKUP

nauczyciel języka polskiego

Niepoprawna optymistka z lekką nutką dekadencji;) 

Czytaj więcej

DAWID BRZEZIŃSKI

nauczyciel matematyki
Jestem nauczycielem matematyki i informatyki już od … kilkunastu lat. Chętnie poszukuję nowych metod i technik pracy. Ponadto posiadam uprawnienia instruktora turystyki kwalifikowanej w zakresie turystyki rowerowej i kajakowej. Jestem także instruktorem jazdy konnej.

Czytaj więcej